Strona Główna ˇ Aktualności ˇ Forum ˇ Galeria ˇ Szukaj
LM: Valencia CF - Manchester United 0:1
Skromne zwycięstwo nad Valencią zagwarantował Manchesterowi United duet rezerwowych napastników - Javier Hernandez oraz Federico Macheda. Ten drugi zaraz po wejściu na boisko rozpoczął zwycięską akcję, którą wykończył młody Meksykanin.
Premiership: Tylko remis na Reebok Stadium
Od pierwszego gwizdka gracze Manchesteru United ostro wzięli się do roboty. Już w 2. Minucie bardzo dobrym podaniem popisał się Wayne Rooney. Dymitar Berbatow dostał piłkę narożniku boiska i mógł dograć do wbiegającego i nie krytego Giggs. Bułgar zdecydował się jednak na strzał, lecz niestety nie trafił w światło bramki.
Awans Czerwonych Diabłów! Pracowity dzień Kuszczaka
Manchester United pokonał Scunthorpe United 5:2 (2:1) w meczu III rundy Pucharu Ligi. Cały mecz w zespole „Czerwonych Diabłów” rozegrał Tomasz Kuszczak, a swój debiut w pierwszym składzie zaliczył Bebe.
Berbatow ustrzela hattrick. Manchester 3:1 Liverpool!
Manchester United pokonał Liverpool 3-2 w spotkaniu na szczycie Premier League, a bohaterem spotkania został Dymitar Berbatow, który aż trzy razy wpisał się na listę strzelców.
Everton – Man Utd: Wypuścili zwycięstwo z rąk
Manchester United zremisował z Evertonem 3:3 (1:1) w meczu otwierającym 4. kolejkę Premier League. „Czerwone Diabły” prowadziły z „The Toffees” 3:1 na dwie minuty przed końcowym gwizdkiem, ale dały sobie frajersko wyrwać zwycięstwo.
Pewna wygrana Czerwonych Diabłów z Młotami!
Inicjatywa od początku spotkania należała do graczy Manchesteru United. Po kilku nieudanych próbach przebicia się pod pole karne Roberta Greena wreszcie udało się Rooneyowi. Anglik przebił się przez obronę, zbliżył do linii pola karnego i uderzył z całej siły. Niestety trafił prosto w bramkarza rywali.
LM rozlosowana! Czerwone Diabły w grupie C!
Manchester United, Valencia, Glasgow Rangers oraz Bursaspor tak wygląda grupa C Ligi Mistrzów w sezonie 2010/2011!
Zapowiedź spotkania: Fulham vs Manchester Utd
Inauguracyjne spotkanie z Newcastle United na Old Trafford Czerwone Diabły mogą uznać za udane. Trzy zdobyte bramki i stosunkowo gładka wygrana napawa optymizmem przez wyjazdowym spotkaniem z Fulham Londyn.
Manchester United stłukł Sroki na Old Trafford!
Manchester United w znakomitym stylu rozpoczął sezon 2010/2011 w Premier League. „Czerwone Diabły”, po dobrej grze, pewnie pokonały na Old Trafford Newcastle United 3:0 (2:0).
Zapowiedź spotkania: Manchester Utd vs Newcastle Utd
Po wakacyjnej przerwie do gry wracają piłkarze drużyn Premier League. Manchester United w pierwszym meczu podejmie na Old Trafford beniaminka – Newcastle United, z którym o trzy punkty z pewnością nie będzie łatwo.
Manchester United z Tarczą Wspólnoty!
Manchester United pokonał 3:1 (1:0) Chelsea w meczu o Tarczę Wspólnoty. Piłkarze "Czerwonych Diabłów" zaprezentowali dobrą formę przed nowym sezonem, który zainaugurują 16 sierpnia z Newcastle United.

Zdjęcie Tygodnia

Paul Scholes strzelając bramkę w 93. minucie derbowego meczu z Manchesterem City utrzymał Manchester United w walce o mistrzostwo Anglii. Na czułości z tej przyczyny zebrał się sam Gary Neville...

Katalogi
Największa Toplista Stron Internetowych !!!
Najlepsze strony pilkarskie -katalog
Wskaźnik PageRank Katalog stron Gwiazdor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl